KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Konstverk 17551010

nr 1755 1010

Konstverk

Allen Jones, "Shoe Box", 7 st litografier + skulptur. Signerad, numrerad 131/200, daterad 1968, bladets mått: 38x28. Höjd: 25 cm

Kondition: skadad låda

Utrop:

6.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 20:32:08)
Uppdatera
Visning

fredag 23/1, lördag 24/1, söndag 25/1 och måndag 26/1

Auktionen
avslutas:

måndag 26 januari kl 20:01:37

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.400 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 1.400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Klassiska
  • 26 jan

Klassiska

Läs mer om Klassiska